Serie A: "Roma" laimėjo svečiuose, Milano klubams sekėsi skirtingai, o "Napoli" įveikė "Lazio (VIDEO)

Šiandien buvo toliau žaidžiamas 31-asis Italijos čempionato turas.

Triuškinančią pergalę prieš "Bologna" svečiuose pasiekė "Roma" klubas, vėl sumažinęs atsilikimą nuo turnyrinės lentelės lyderio Turino "Juventus".

Sostinės futbolininkų įvarčių sąskaitą šiame mače po kampinio atidarė Federico Fazio, o pirmojo kėlinio pabaigoje persvarą padvigubino Mohamedas Salah.

Egiptiečiui rezultatyvų perdavimą atlikęs Edinas Džeko galiausiai pasižymėjo pats ir "giallorossi" užtikrintai įsirašė tris taškus.

Skirtingai sekėsi Milano klubams. "San Siro" stadione rungtyniavęs "Milan" nepaliko jokių vilčių "Palermo" vienuolikei ir pirmavęs nuo pat šeštosios minutės, kuomet pasižymėjo Suso, sutriuškino varžovus 4-0.

Dar po vieną įvartį vėliau pridėjo Mario Pašaličius, Carlosas Bacca bei Gerardas Deulofeu.

Tuo tarpu "Inter" komanda išvykoje neatsitiesė po Diego Falcinelli dublio ir nusileido autsaideriui "Crotone". Minėtasis snaiperis 11 metrų baudinį realizavo bei antrą savo įvartį pridėjo dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, o 65-ąją minutę įmušto Danilo D'Ambrosio įvarčio "nerazzurri" futbolininkams nepakako.

Būtent šio rezultato dėka juos aplenkė į šeštąją lentelės vietą pakilę "rossoneri".

Galiausiai, vakariniame mače susikovė į prizines vietas pretenduojančios Romos "Lazio" bei "Napoli" ekipos. Jų dvikova klostėsi apylygiai, tačiau progas realizuoti žymiai geriau sekėsi svečiams iš Pietų Italijos.

Maurizio Sarri auklėtinius į priekį pirmojo kėlinio viduryje išvedė po Mareko Hamšiko perdavimo pasižymėjęs Jose Callejonas, o kitas svečių krašto puolėjas Lorenzo Insigne persvarą padvigubino prasidėjus antrajam kėliniui.

Priešnuodžių varžovų gynybai sostinės komanda nerado. Minėtajam Insigne paskutinėmis akimirkomis į savo sąskaitą įsirašius dublį "Napoli" šventė pergalę triuškinančiu rezultatu bei padidino atotrūkį nuo "Lazio".

[4-0] 70' Gerard Deulofeu
83' Giancarlo Gonzalez ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"Bologna" 0 - 3 "Roma"
[0-1] 25' Federico Fazio
[0-2] 41' Mohamed Salah
[0-3] 75' Edin Džeko

"Cagliari" 1 - 3 "Torino"
[1-0] 19' Marco Borriello (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 33' Adem Ljajič
[1-2] 39' Andrea Bellotti
[1-3] 54' Afriyie Acquah
90' Afriyie Acquah ("Torino") pašalintas iš aikštės
[2-3] 90' Kwang Song-Han

"Crotone" 2 - 1 "Inter"
[1-0] 19' Diego Falcinelli (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 22' Diego Falcinelli
[2-1] 65' Danilo D'Ambrosio

"Udinese" 3 - 0 "Genoa"
[1-0] 20' Rodrigo De Paul
[2-0] 32' Duvan Zapata