Serie A: "Udinese"-"Sassuolo" bei "Milan"-"Torino" lygiosios (VIDEO)

Italijoje prasidėjo aštuonioliktasis šalies čempionato turas ir šeštadienio vakarą sužaistos dvejos rungtynės. Abu mačai baigėsi lygiosiomis 1-1.

Pirmieji į kovą stojo turnyrinės lentelės kaimynai: dešimtojoje vietoje esantis "Sassuolo" bei vienuoliktąją poziciją užimantis "Udinese" klubas. Namie rungtyniavę futbolininkai nesugebėjo įveikti varžovų iš Udinės net nepaisant to, jog pirmavo visose statistikos kategorijose.

Iš pradžių sužaidus 15 minučių "Sassuolo" į priekį išvedė puolėjas Simone Zaza, tačiau neilgai trukus pusiausvyrą atstatė Cyrilas Thereau. Daugiau tikslių smūgių stadione susirinkę sirgaliai neišvydo.

Kiek vėliau Turine įvyko "Torino" bei "AC Milan" futbolininkų mūšis.

Svečiai pasižymėti sugebėjo jau trečiąją minutę, kuomet vienuolikos metrų baudinį realizavo Jeremy Menezas. Vis dėlto, antrojo kėlinio pabaigoje antrą geltoną kortelę užsidirbo "rossonerri" gynėjas Mattia De Sciglio ir Filippo Inzaghi auklėtiniams dešimtyje atsilaikyti nepavyko.

Varžovus spaudę aikštės šeimininkai savo tikslą pasiekė 81-ąją minutę. Išlyginamojo įvarčio autoriumi tapo Kamilis Glikas. Spaudimas po to nesumažėjo, bet pergalės "Torino" iškovoti visgi nesugebėjo.

"Milan" po lygiųjų kol kas lieka septintojoje lentelės pozicijoje, tačiau rytoj jau nukristi į aštuntąją. Turino ekipa, tuo tarpu, žengia trylikta, bet po rytdienos mačų gali nukristi dar labiau - trimis vietomis žemyn.