Sekmadienį įvyko centrinės Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 32-ojo turo rungtynės.
Madrido „Real“ išvykoje panaikino dviejų įvarčių deficitą ir rezultatu 3:2 palaužė „Sevillą“.
Šeimininkai pirmajame kėlinyje pelnė du ganėtinai greitus įvarčius: 21-ąją minutę pasižymėjo Ivanas Rakitičius, o 25-ąją – Erikas Lamela.
„Real“ teko gelbėtis antrajame kėlinyje, o rezultatą 50-ąją minutę sušvelnino Rodrygo.
Rezultatas tapo lygus 83-ąją minutę po Nacho Fernandezo pelnyto įvarčio.
Svečiams pergalę per teisėjo pridėtą laiką padovanojo nuostabią formą šiuo metu demonstruojantis Karimas Benzema.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą