Sevilijoje – įspūdingas „Real“ sugrįžimas © JumpStory nuotr.

Sekmadienį įvyko centrinės Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 32-ojo turo rungtynės.

Madrido „Real“ išvykoje panaikino dviejų įvarčių deficitą ir rezultatu 3:2 palaužė „Sevillą“.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje pelnė du ganėtinai greitus įvarčius: 21-ąją minutę pasižymėjo Ivanas Rakitičius, o 25-ąją – Erikas Lamela.

„Real“ teko gelbėtis antrajame kėlinyje, o rezultatą 50-ąją minutę sušvelnino Rodrygo.

Rezultatas tapo lygus 83-ąją minutę po Nacho Fernandezo pelnyto įvarčio.

Svečiams pergalę per teisėjo pridėtą laiką padovanojo nuostabią formą šiuo metu demonstruojantis Karimas Benzema.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...