Sevilijos derbyje – "Sevilla" ekipos triumfas

Sekmadienį Sevilijos derbiu baigėsi 13-asis Ispanijos "La Liga" pirmenybių turas.

"Benito Villamarin" stadione vietos "Real Betis" priėmė savo didžiausius priešus – "Sevilla" futbolininkus. Intensyvioje dvikovoje rezultatu 2:1 triumfavo Juleno Lopetegui auklėtiniai.

13-ąją minutę Lucas Ocamposas puikiu smūgiu išvedė svečius į priekį, tačiau "Real Betis" prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą atstatė lygybę – pasižymėjo vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų Lorenas.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo agresyviu futbolu, tačiau buvo nubausti antruoju ir, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingu įvarčiu – po puikaus Evero Banegos perdavimo savo antrąj tikslų smūgį Ispanijos pirmenybėse pasiekė Luukas de Jongas.

Ketvirtoje vietoje liekanti "Sevilla" nuo lyderių išlaiko minimalų deficitą.

Tuo metu taškus iš Madrido "Real" praėjusiame ture atėmęs "Real Betis" krenta į 17-ąją poziciją.

"Real Betis" 1 - 2 "Sevilla"
13' [0 - 1] L. Ocampos
45' [1 - 1] Loren
55' [1 - 2] L. de Jong