"Sevilla" antrą kartą įveikė "Atletico" ir žengė į Karaliaus taurės pusfinalį

Atsakomosiose Karaliaus taurės ketvirtfinalio rungtynėse Madrido „Atletico“ nesugebėjo atsitiesti po pirmojo pralaimėjimo „Sevilla“ ekipai ir pasitraukė iš kovos dėl titulo dar prieš pusfinalį. „Sevilla“ namuose užtikrintai 3:1 įveikė „Atletico“ futbolininkus.

„Atletico“ komanda pirmąsias rungtynes pralaimėjo 1:2 ir privalėjo laimėti Sevilijoje, tačiau namų ekipa iškart pasiuntė „Atletico“ į nokdauną, kai 1-ąją rungtynių minutę įvartį įmušė Sergio Escudero.

Nors 13-ąją minutę Antoine Griezmannas sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą, po pertraukos sekė panašus scenarijus. Šį kartą Everas Banega sugebėjo nuginkluoti „Atletico“ vartininką Miguelį Moya nuo 11m baudinių žymos ir 48-ąją minutę vėl išvedė „Sevilla“ į priekį.

Nors „Atletico“ turėjo puikių progų sugrąžinti intrigą į rungtynes, 79-ąją minutę Pablo Sarabia atsakė į visus klausimus, padidino „Sevilla“ persvarą iki 3:1 ir atvėrė kelią savo ekipai į Karaliaus taurės pusfinalį.

„Sevilla“ tapo pirmąja komanda, kuri žengė į pusfinalį, o jau rytoj į kovą stos „Alaves“ ir „Valencia“ komandos bei Madrido „Real“ ir „Leganes“, o ketvirtadienį paskutinė pusfinalio dalyvė paaiškės rungtynėse tarp „Barcelona“ ir „Espanyol“ ekipų.