„Sevilla“ atsisveikino su treneriu © „Reuters“ nuotr.

Prastai sezoną pradėjusi „Sevilla“ ekipa ėmėsi permainų.

Oficialiai paskelbta, kad Ispanijos klubas atsisveikino su treneriu Jose Luisu Mendilibaru.

62-ejų ispanas „Sevilla“ treniravo nuo praėjusio kovo.

Per trumpą laiką klube strategas sugebėjo triumfuoti UEFA Europos lygoje.

Šį sezoną „Sevilla“ „La Liga“ čempionate per aštuonis mačus iškovojo vos dvi pergales.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...