"Sevilla" ekipos pergalė pirmajame Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio mače © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą pirmąją pergalę Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyro pusfinalyje iškovojo Mariaus Stankevičiaus atstovaujama "Sevilla", namuose 2-0 įveikusi Madrido "Getafe" klubą

"Sevilla" 2 - 0 Madrido „Getafe“
45' [1 - 0] Luis Fabiano
80' [2 - 0] Pedro Mario Alvarez (į savus vartus)

Marius Stankevičius („Sevilla“) žaidė visas rungtynes

Pirmasis mačo įvartis krito jau per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką, o įvarčio autorius - "Sevilla" ekipos puolėjas Luisas Fabiano. Šeimininkai prieš antrąsias rungtynes sugebėjo įgyti didesnį pranašumą, mat 80 minutę įvartį į savus vartus įsimušė svečių žaidėjas Alvarezas.

"Sevilla" iškovojo pergalę, kuri jiems leidžia kiek ramiau jaustis prieš antrąsias ekipų rungtynes, tik šįsyk jau "Getafe" klubo aikštelėje. Tuo tarpu antrajame turnyro pusfinalyje šiandien pirmąjį tarpusavio mačą žais Madrido "Atletico" bei Santandero "Racing" komandos.