„Sevilla“ išspyrė „Man Utd“ iš Europos lygos © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ baigė pasirodymą UEFA Europos lygoje.

Ketvirtadienį „raudonieji velniai“ atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje net 0:3 nusileido „Sevilla“ ekipai, kuri seriją laimėjo bendru rezultatu 5:2.

Šeimininkai mačą pradėjo itin aktyviai ir tai davė vaisių. Jau 8-ąją minutę po grubios kolektyvinės Davido De Gea ir Harry Maguire'o klaidos pasižymėjo Youssefas En Nesyri.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sevilla“ dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros dėl minimalios nuošalės.

Antrąjį kėlinį „Sevilla“ pradėjo dar vienu įvarčiu – 47-ąją minutę pasižymėjo Loicas Bade'as.

81-ąją minutę į likusius klausimus atsakė dar vieną įvartį po itin grubios D. De Gea klaidos pelnęs Y. En Nesyri.

Pusfinalyje „Sevilla“ laukia akistata su Turino „Juventus“ ekipa, kuri iš kovos eliminavo Lisabonos „Sporting“.

„Royale Union“ 1:4 „Bayer“ (bendras rezultatas 2:5)

„Sporting“ 1:1 „Juventus“ (bendras rezultatas 1:2)

„Roma“ 4:1 „Feyenoord“ (bendras rezultatas 4:2)