„Sevilla“ nepasinaudojo proga išbristi iš iškritimo zonos © ZUMAPRESS com. nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiame „La Liga“ mače ne geriausius laikus išgyvenanti „Sevilla“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Celta Vigo“ futbolininkais.

„Celta Vigo„ šiame susitikime į priekį išsiveržė pirmieji. 33 minutę puikiu technišku smūgiu pasižymėjo Gabrielis Veiga.

„Sevilla“ rezultatą sugebėjo išlyginti antrame kėlinyje. 54 minutę Kike Salas smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką.

Likusioje mačo eigoje abi komandos turėjo po keletą progų pelnyti įvartį. Svečiams reikalus apkartino 86 minutę vidurio gynėjui Jose Angeliui Carmonai parodyta raudona kortelė, tačiau tai nesutrugdė jiems iškovoti lygiųjų šiame susitikime.

Po šių rungtynių „Sevilla“ užima 18-tą turnyrinės lentelės poziciją, o taškeliu daugiau turinti „Celta Vigo“ stovi dviem laipteliais aukščiau.