„Sevilla“ per dvi minutes patiesė „Dinamo“, „Atalanta“ turėjo vargo su „Olympiakos“ © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą, nuo 22 val. Lietuvos laiku buvo sužaisti dar keturi Europos lygos atkrintamųjų mačai.

Viename iš jų „Sevilla“, turinti specialų tikslą šiais metais patekti į Europos lygos finalą, kadangi jis vyks komandos namų stadione, patiesė Zagrebo „Dinamo“ 3:1.

Pagrindinis rungtynių lūžis įvyko pirmojo kėlinio pabaigoje. 44-ąją minutę rezultatą 2:1 pavertė Lucasas Ocamposas, o pirmąją pridėto laiko minutę savo pirmąjį įvartį Sevilijos ekipos gretose pelnė Anthony Martialis.

Kitame mače „Atalanta“ turėjo daug vargo su Pirėjo „Olympiakos“ komanda, tačiau galų gale triumfavo 2:1.

Pirmajame kėlinyje „Oly“ į priekį buvo išvedęs Tiquinho Soareso įvartis, tačiau antrajame, kiek netikėtai, rungtynių šeimininkams pergalę padėjo iškovoti centro gynėjo Berato Djimsiti dublis per 3 minutes.

Porto 2:1 Lazio

RB Leipzig 2:2 Real Sociedad