Sezono starte "Inter" nesugebėjo įveikti M.Stankevičiaus ekipos © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjo naujasis Italijos "Serie A" pirmenybių sezonas.

Pirmosios rungtynės ne itin sėkmingai susiklostė nugalėtojo titulą ginančiam Milano "Inter" klubui, kuris išvykoje turėjo tenkintis tik lygiosiomis 1-1 su Mariaus Stankevičiaus Genujos "Sampdoria".

Charizmatiškojo portugalo Jose Mourinho vadovaujami svečiai pirmavo po to, kai 34 minutę techniškai krūtine (o, varžovų teigimu, ranka) susistabdęs kamuolį varžovų vartininką nuginklavo švedas Zlatanas Ibrahimovičius.

Visgi 68 minutę Gennaro Delvecchio atstatė pusiausvyrą, pasiųsdamas kamuolį į Julio Cesaro ginamų vartų tinklą iš kelių metrų.

Aktyviai žaidęs bei kelis kampinius prie varžovų vartų uždirbęs lietuvis saugas Stankevičius rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir pirmajame kėlinyje pavojingai galva smūgiavo į vartus, tačiau 57 minutę buvo pakeistas.

Kitoje dvikovoje "Udinese" 3-1 įveikė "Palermo". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Italijos rinktinės puolėjas Antonio Di Natale.

Šeštadienio rezultatai:

"Udinese" 3 - 1 "Palermo"
9' [1 - 0] Antonio Di Natale
34' [2 - 0] Antonio Di Natale
69' [2 - 1] Mark Bresciano
70' [3 - 1] Gokhan Inler

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 Milano "Inter"
34' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
68' [1 - 1] Gennaro Delvecchio