„Shakhtar“ prezidentas paaukojo 25 mln. M. Mudryko transfero Ukrainos kariams ir šeimoms © REUTERS nuotr.

Dienraštis „Guardian“ skelbia, kad Donetsko „Shakhtar“ ekipos prezidentas Rinatas Akhmetovas paaukojo 25 milijonus dolerių iš už Mykhaylo Mudryką gautos sumos Ukrainos kariams ir šeimoms. 

„Skiriu 25 mln. dolerių Mykhaylo transfero, padėti mūsų kariams, gynėjams ir jų šeimoms. Pinigai bus skirti įvairiems poreikiams tenkinti – nuo ​​medicininio ir protezavimo gydymo bei psichologinės pagalbos iki konkrečių pageidavimų tenkinimo. Paskirstymui vadovaus nepriklausoma profesionalų komanda, kuri dirbs su Azovstal gynėjais, jų šeimomis, slaugos teikėjais ir savanoriais.

„Tai yra „Azovstalo širdies“ – visiškai naujo projekto, kuris padės Mariupolio gynėjams ir žuvusių karių šeimoms, pradžia. Būtent jų pasiaukojimas ir drąsa padėjo sutramdyti priešą pirmaisiais karo mėnesiais, suteikiant platformą neišvengiamai Ukrainos pergalei.“- teigė Rinatas Akhmetovas.

Londono „Chelsea“ už talentingą ukrainietį paklojo 100 milijonų eurų. Pastarasis šiame sezone per 18 sužaistų rungtynių pelnė 10 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...