„Sheffield Utd“ sudavė netikėtą smūgį „Tottenham“ ekipai © AFP nuotr.

Nė vienerių rungtynių „Premier“ lygoje po koronaviruso pertraukos iki šio vakaro nelaimėjusi „Sheffield United“ vėl prisiminė pergalės skonį.

Dėl vietos kitą sezoną žaisti Europoje kovojanti Šefildo miesto ekipa savo aikštėje priėmė Londono „Tottenham“ klubą.

Tris įvarčius sumušusi „Sheffield Utd“ triumfavo rezultatu 3:1 ir nuo penktoje vietoje esančio „Man Utd“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų.

„Tottenham“ ekipai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po sezono pratęsimo. „Spurs“ rikiuojasi 9-oje pozicijoje ir nuo minėto „Man Utd“ atsilieka 7 taškais.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Sanderis Berge‘as (31 min.), Lysas Moussetas (69 min.) ir Oliveris McBurnie (84 min.).

„Tottenham“ ekipai, kai rezultatas jau buvo 3:0, paguodos įvartį įmušė Harry Kane‘as (90 min.).