Vilniaus "Žalgirio" stadione šiandien vyks Intertoto taurės antrojo etapo atsakomosios rungtynės, kuriose susitiks Vilniaus "Vėtros" ir Edinburgo "%c00192" klubai. Mačo pradžia - 18:00, teisėjaus arbitrų brigada iš Lenkijos.

Pirmosiose rungtynėse Škotijoje "%c00123" sužaidė lygiosiomis 1-1. Tada pasižymėjo %p02603 ir Garry O'Connoras.

Šis atsakomasis susitikimas galėjo vykti ir naujame "Vėtros" stadione (buvusiame "Lokomotyvo"), tačiau klubo vadovybė dėl licencijavimo procesų nusprendė atidėti stadiono atidarymą ir žaisti "Žalgirio" stadione.

Vakar Škotijos komanda pavėlavusi keliomis valandomis atvyko į Vilnių ir 18:30 "Žalgirio" stadione surengė treniruotę, kurią įdėmiai sekė "Vėtros" treneris Valdas Ivanauskas. "Hibernian" strategui Toniui Mowbray tai nelabai rūpėjo, jis labiau rūpinosi savo komandos galimybėmis, nes prieš pora dienų klubas pasirašė sutartis su dviem Šiaurės Airijos U-21 rinktinės nariais - Samu Morrow ir Deanu Shielsu.

Kartu su "Hibernian" ekipa į Lietuvos sostinę atvyko ir nemažai sirgalių, o pasak klubo atstovų, jų turi būti apie trys šimtai.

Bilietai į rungtynes suagusiems kainuos po 10 litų, o asmenims iki 16 metų, pateikusiems amžių patvirtinantį dokumentą, įėjimas - nemokamas. Visus futbolo gerbėjus kviečiame į stadioną palaikyti "Vėtros", o tiems kas negalės siūlome sekti portalo Rezultatai gyvai skiltį.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos