"Šiauliai" laimėjo draugiškas rungtynes © Eurofootball.lt
Aštuntą vietą A Lygoje užimantys "%c00222" pertraukos čempionate metu sužaidė draugiškas rungtynes su Latvijos "Riga" komanda ir nugalėjo rezultatu 3-2.

Pirmajame kėlinyje "Šiauliai" įsiveržė į priekį 2-0, antrajame pelnė trečiąjį įvartį, tačiau į savo vartus praleido du. Iki pertraukos šiauliečiai rungtyniavo pagrindine sudėtimi, po pertraukos žaidė dubleriai.

Įvarčius "Šiauliams" pelnė Gediminas Butavičius, po Vaido Šilėno perdavimo, Vilius Lapeikis iš 11 metrų baudinio, kurį uždirbo G.Butavičius, ir klubo peržiūroje dalyvavęs latvis Rolands Krauklis. Į Latviją šiauliečiai vyko be legionierių - Intaro Kirhnerio, Viktoro Raskovo, Valerijaus Tsyhanenkos ir Mandinho bei jaunimo rinktinei atstovaujančių Giedriaus ir Davido Arlauskių bei Mindaugo Lukoševičiaus.

"Šiaulių" sudėtis pirmame kėlinyje: I.Lukovičs; M.Valys, D.Lunskis, A.Oriolas, V.Lapeikis; E.Jasaitis, M.Kuklys, G.Juodeikis, V.Šilėnas; G.Butavičius, G.Timinskas.

"Šiaulių" sudėtis antrame kėlinyje: Š.Jurevičius; E.Pilypas, D.Strockis, E.Pšelenskis, A.Garuckas; R.Urbelis, S.Burkšaitis, R.Krauklis; J.Krištopaitis, V.Viktoravičius, T.Špukas.