"Šiauliai" namuose nepaliko vilčių "Dainavai" (VIDEO)

Ketvirtadienio vakarą Lietuvoje prasidėjo "SMScredit.lt A lygos" 22-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

"Šiauliai" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-1 sutriuškino Alytaus "Dainavą", kuriai šis pralaimėjimas jau buvo 21-asis šiose pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Niko Tokičius, kuris realizavo 11 metrų baudinį. 48-ąją minutę pranašumą padidino Vytas Gaspuitis.

Maždaug po dešimties minučių tas pats N.Tokičius pradėjo varžovų triuškinimą, o ketvirtąjį įvartį pelnė Rokas Gedminas. Tiesa, 85-ąją minutę rezultatą sušvelnino alytiškiai, tačiau rungtynių baigties tai nepakeitė.

"Šiauliai" bent laikinai A lygoje pakilo į aštuntąją poziciją, o "Dainava" ir toliau išlieka absoliučia autsaidere.

"Šiauliai" 4 - 1 Alytaus "Dainava"

7' [1 - 0] N.Tokic (11m.baudinys)

48' [2 - 0] V.Gaspuitis

57' [3 - 0] N.Tokic

72' [4 - 0] R.Gedminas

85' [4 - 1] A.Sepe

73' J.Raziūnas ("Šiauliai") pašalintas iš aikštės