„Šiauliai“ namuose prakiurdė „Riterių“ šarvus © JumpStory nuotr.

Futbolo akademija „Šiauliai“ dar sykį nepriekaištingai žaidė prie savo ginamų vartų ir šventė įsimintiną pergalę „Optibet A lygoje“.

6-ojo turo rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje turnyro debiutantai 1:0 (0:0) įveikė antrą nesėkmę patyrusius Vilniaus „Riterius“.

Pirmasis kėlinys pavojingais epizodais nepasižymėjo. Šiauliečiai, tarp kurių išsiskyrė aktyviai žaidęs Eligijus Jankauskas, atliko keletą aštresnių perdavimų iš kraštų, o varžovų gretose Artūro Dolžnikovo tolimą smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

„Riteriams“ priklausantis vartininkas po pertraukos turėjo daugiau darbo, tačiau smūgiai į vartų plotą nebuvo itin pavojingi. Kartą A. Dolžnikovas nukreipė kamuolį į išorinę vartų tinklo dalį.

Šeimininkai surengė kelias aštrias kontratakas. Po puikaus Dominyko Kubilinsko perdavimo kamuolio apmaudžiai nesuvaldė Justas Petravičius, savo ruožtu, E. Jankausko smūgį iš arti atmušė Armantas Vitkauskas. Į priekį FA „Šiauliai“ išsiveržė 67-ąją minutę.

Po pakelto kampinio vienas iš „Riterių“ lyderių Felipe Brisola apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus.

Per likusį laiką sostinės komanda ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau šiauliečiai pavyzdingai apsigynė ir net penktą kartą šiemet nepraleido įvarčio.

Antrą kartą nugalėję čempionato debiutantai su 9 taškais šoktelėjo į 5-ąją vietą, gero šanso papildyti taškų sąskaitą neišnaudoję „Riteriai“ su 10 taškų rikiuojasi ketvirti.