Šiauliečiai įsigijo kirgizą, rusą, du moldavus ir lietuvį

Po beveik mėnesį trukusios pertraukos „SMScredit.lt A lygoje“ komandos grįžta į kovą. Kai kurie Lietuvos klubai savo pajėgumą ir naujus žaidėjus galėjo išbandyti rungtyniaudami su kitomis Europos komandomis tarptautiniame fronte.

Savo ruožtu „Šiauliai“ naujus komandos narius išbandė draugiškose rungtynėse su Klaipėdos „Klaipėdos granito“ komanda, kurias laimėjo rezultatu 2:1. Kokia bus startinė sudėtis paaiškės jau šį penktadienį kovje su Pakruojo "Kruojos" komanda 19:00 Šiaulių miesto centriniame stadione.

Šio penktadienio rungtynėms prieš Pakruojo „Kruoją“ į aikštelę išbėgti bus pasiruošę net penki nauji „Šiaulių“ futbolininkai.  Prie komandos prisijungė gynėjai Elmin Gasanov (Rusija), Tamirlan Kozubaev (Kirgizija), Stefan Caraulan (Moldova), vartininkas Andrei Stinca (Moldova), bei lietuvis, dar šiame sezone buvęs „Klaipėdos granito“ žaidėjas, Jevgenij Moroz.

Šiuo metu FC „Šiauliai“ surinkę 20 taškų vos dviem atsilieka nuo laipteliu aukščiau žengiančio „Klaipėdos granito“. Prieš pertrauką šiauliečiai pademonstravo puikią sportinę formą ir iškovojo tris pergales paeiliui įveikdami Panevėžio „Ekraną“ (2:0), Gargždų „Bangą (2:1) bei Klaipėdos „Atlantą“ (3:1). Tiesa, paskutinėse dvejose rungtynėse prieš „Klaipėdos Granitą“ ir VMFD „Žalgirį“ teko pripažinti varžovų pranašumą.

Pakruojo „Kruoja“ pertraukos metu taip pat nesėdėjo rankų sudėję  ir savo sudėtį papildė nauju puolėju iš Nigerijos Haruna Zambuk Harba. Šis žaidėjas turėtų tapti puikia pamaina praktiškai be keitumų pirmoje sezono pusėje rungtyniavusiam puolėjui Ričardui Beniušiui.

Tarpusavio komandu statistika šiame sezone kol kas nežymiai „Kruojos“ pusėje. Pirmosios rungtynės Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 1:1. Rungtynėse Pakruojyje savo pranašumą įrodė šeimininkai įveikę šiauliečius rezultatu 1:0.

„Kruoja“ su 30 taškų tęsia kovą dėl medalių ir užimdami ketvirtą vietą vos trimis taškais atsilieka nuo trečiojoje pozicijoje įsitaisiusių Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų (33 taškai).