Šiaurės Londono derbyje - įspūdinga "Tottenham" ekipos pergalė (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos septynerios XIV turo rungtynės.

Intriguojančiame šiaurės Londono derbyje pirmą kartą nuo 1993 metų "Tottenham" futbolininkai išvykoje palaužė "Arsenal" vienuolikę.

"Kanonieriai" po pirmojo kėlinio pirmavo net 2-0, tačiau trenerio Harry Redknappo per pertrauką pakoreguota taktika davė savo vaisių - svečiai atsakė trimis įvarčiais ir šventė įspūdingą pergalę rezultatu 3-2.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė titulą ginanti Londono "Chelsea" ekipa išvykoje minimaliu skirtumu 1-0 nusileidusi "Birmingham" komandai.

Turnyrinėje lentelėje pagal taškus pirmaujančius "mėlynuosius" pasivijo "Man Utd" klubas savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 įveikęs "Wigan" vienuolikę.

Verta pažymėti, kad "raudonųjų velnių" gretose po traumos į aikštę sugrįžo Wayne'as Rooney, o Roberto Martinezo auklėtiniai susitikimą baigė devyniese, mat iš aikštės buvo pašalinti Antolinas Alcarazas bei Hugo Rodallega.

"Liverpool" - Londono "West Ham" dvikova baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale 3-0.

Londono "Arsenal" 2 - 3 Londono "Tottenham"
9' [1 - 0] S. Nasri
27' [2 - 0] M. Chamakh
50' [2 - 1] G. Bale
67' [2 - 2] R.v.d. Vaart (iš 11 m. baudinio)
86' [2 - 3] Y. Kaboul

"Birmingham" 1 - 0 Londono "Chelsea"
17' [1 - 0] L. Bowyer

"Blackpool" 2 - 1 "Wolves"
3' [1 - 0] L. Varney
44' [2 - 0] M. Harewood
86' [2 - 1] K. Doyle

"Bolton" 5 - 1 "Newcastle"
18' [1 - 0] K. Davies (iš 11 m. baudinio)
39' [2 - 0] C. Lee
50' [3 - 0] J. Elmander
52' [3 - 1] A. Carroll
72' [4 - 1] J. Elmander
90' [5 - 1] K. Davies (iš 11 m. baudinio)

76' iš aikštės pašalintas F. Coloccini ("Newcastle")

"Man Utd" 2 - 0 "Wigan"
45' [1 - 0] P. Evra
77' [2 - 0] J. Hernandez

59' iš aikštės pašalintas A. Alcaraz ("Wigan")
61' iš aikštės pašalintas H. Rodallega ("Wigan")

"W.B.A." 0 - 3 "Stoke"
55' [0 - 1] M. Etherington (iš 11 m. baudinio)
85' [0 - 2] J. Walters (iš 11 m. baudinio)
90' [0 - 3] J. Walters

"Liverpool" 3 - 0 Londono "West Ham"
18' [1 - 0] G. Johnson
27' [2 - 0] D. Kuyt (iš 11 m. baudinio)
38' [3 - 0] M. Rodriguez