Šiaurės Londono derbyje - kovingos lygiosios (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 29-asis turas, kuriame žaidžiamos aštuonios dvikovos.

"White Hart Lane" stadione susigrūmė dvi Šiaurės Londono derbyje - "Tottenham" prieš "Arsenal". Permainingoje dvikovoje Arsene'o Wengero auklėtiniai dešimtyje išplėšė tašką prieš artimiausius savo oponentus.

Rungtynės prasidėjo "Spurs" ekipos dominavimu su kamuoliu prie varžovų vartų. Pirmoji rimta proga buvo sukurta 25-ąją minutę, tačiau į Eriko Lamela smūgį reagavo Petrą Čechą vartuose pakeitęs kolumbietis Davidas Ospina.

Mauricio Pochettino auklėtiniai kūrė daugiau pavojingų progų, tačiau 39-ąją minutę buvo nubausti. Nuo varžovų pabėgęs Danny Welbeckas surado į baudos aikštelę įkertinėjantį Hectorą Belleriną, kuris suklaidinęs varžovą atliko rezultatyvų perdavimą įspūdingą įvartį pelniusiam Aaronui Ramsey.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios šeimininkai ėmė šturmuoti "Arsenal" vartus. Prabėgus 10 minučių "Spurs" sulaukė dovanos iš teisėjo - antrą geltoną kortelę prieš save išvydo pagrindinis "kanonierių" varžovų atakų griovėjas Francis Coquelinas.

Tuo "Tottenham" pasinaudoti netruko ir 60-ąją minutę rezultatą išlygino Toby Alderweireldas. "Spurs" po išlyginamojo įvarčio dar labiau užsivedė ir vos po dviejų minučių į D. Ospinos vartus krito antrasis įvartis. Meistrišku smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė puolėjas Harry Kane'as.

Vis dėlto A. Wengero auklėtiniai šiame susitikime pasiduoti neketino ir žaisdami dešimtyje išplėšė lygiąsias, kai po dar vieno H. Bellerino perdavimo pasižymėjo Alexis Sanchezas. Čiliečiui iš aštraus kampo pavyko nuginkluoti Hugo Llorisą ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Šios lygiosios labiausiai tenkina pirmoje vietoje esančią "Leicester City" ekipą. "Lapės" pergalės atveju prieš "Tottenham" įgys 5 taškų pranašumą.

"Tottenham" 2 - 2 "Arsenal"
39' [0 - 1] A. Ramsey
60' [1 - 1] T. Alderweireld
62' [2 - 1] H. Kane
76' [2 - 2] A. Sanchez
55' F. Coquelin ("Arsenal") pašalintas iš aikštės