Škotijos čempionato savaitės apžvalga © Eurofootball.lt
Šią savaitę vyko Škotijos "Premier" lygos paskutiniojo XXXVIII turo susitikimai.

Glazgo "Celtic" futbolininkai išvykoje 2-1 pranoko Edinburgo "Hearts" komandą.

Svečiai įsiveržė į priekį 23 minutę, kuomet pasižymėjo puolėjas Robbie Keane'as, tačiau neilgai trukus rezultatą išlygino lietuvis Marius Žaliūkas. Vis dėlto antrajame kėlinyje Neilo Lennono auklėtiniams pergalę atnešė Zhengo Zhi tikslus smūgis.

Su "Celtic" ekipa į UEFA Čempionų lygos turnyrą pateko jau anksčiau "Premier" lygos čempionų titulą užsitikrinęs Glazgo "Rangers" klubas paskutiniajame ture sužaidęs rezultatyviomis lygiosiomis 3-3 su "Motherwell" vienuolike.

2010-1011 metų sezone Europos lygos varžybose grumsis "Dundee United" bei "Hibernian" futbolininkai, o "Falkirk" ekipa yra priversta palikti aukščiausią Škotijos futbolo čempionatą.