Škotijos čempionato savaitės apžvalga (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šią savaitę Škotijos "Premier" lygoje buvo sužaistos XXXIV turo rungtynės, kuriose pergales šventė trys pirmaujančios ekipos.

Glazgo "Rangers" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 įveikė Edinburgo "Hearts" klubą. Lietuvis Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes.

Šeimininkai į priekį išveržė 54 minutę, kuomet įvartį pelnė Kyle'as Lafferty. 83 minutę Eggertas Jonssonas baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Steveną Naismithą, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Kenny Milleris.

Negana to, Jonssonui už paskutinės vilties pražangą buvo parodyta raudona kortelė.

Pergalės atveju kitose rungtynėse išvykoje prieš "Hibernian" klubą, "Rangers" ekipa iki čempionato pabaigos likus trims turams užsitikrintų čempionų titulą.

Kitame susitikime Glazgo "Celtic" futbolininkai po atkaklios kovos rezultatu 3-2 palaužė "Hibernian" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Robbie Keane'as, Marcas-Antoine Fortune bei Mortenas Duncanas Rasmussenas.