Škotijos čempionato savaitės apžvalga (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Škotijos "Premier" lygos XXXVI turo rungtynės.

Čempionų titulą praėjusiame ture užsitikrinęs Glazgo "Rangers" klubas išvykoje rezultatu 2-1 įveikė "Dundee United" ekipą.

Nugalėtojų gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo Nacho Novo bei rezultatyviausias lygos žaidėjas Krisas Boydas. 80 minutę rezultatą sušvelnino Damianas Leandro Casalinuovo.

Edinburgo miesto derbyje, "Easter Road" stadione, "Hearts" futbolininkai po atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikė "Hibernian" vienuolikę.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 55 minutę, kuomet lietuvis Marius Žaliūkas prasižengė baudos aikštelėje, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Anthony Stokesas.

Už 17 minučių rezultatą išlygino tik po keitimo pasirodęs Jesusas Santana Suso, o pačioje susitikimo pabaigoje Vladimiro Romanovo klubui pergalę išplėšė Davidas Obua.

Glazgo "Celtic" - "Motherwell" komandų dvikova baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale 4-0.