"Slovan" nepavyko patekti į trečiąjį Intertoto etapą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Intertoto II-ajame etape buvo sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios varžybos. Liberezco „Slovan“, kuriame rungtyniauja lietuvis Tomas Radzinevičius, kiek netikėtai namuose nusileido Kazachstano klubui, o Ukrainos Odesos „Chornomorets“ įtikinamai žengė į tolimesnį Intertoto etapą.

Libereco klubas, pirmosiose rungtynėse svečiuose su „Tobol“ sužaidęs lygiosiomis 1-1, turėjo nemažų vilčių patekti į trečiąjį UEFA Intertoto etapą. Vis dėlto tolimesniuose etapuose mes Tomo Radzinevičiaus klubo nepamatysime, kadangi „Slovan“ namuose 0-2 turėjo pripažinti Kazachstano „Tobol“ ekipos pranašumą.

Sužaidus 16 minučių svečiai netikėtai sugebėjo išsiveržti į priekį, kai „Slovan“ komandoje debiutuojantį vartininką Petrą Boleką iš už baudos aikštelės prieigų nuginklavo Nurbolas Zhumaskaliyevas. Prabėgus dar dešimčiai minučių Sergey`us Ostapenko padidino savo komandos pranašumą iki 0-2.

Po pertraukos „Slovan“ komanda į aikštelę metė papildomas puolėjų pajėgas, bet po keitimo pasirodęs Janas Blažekas iššvaistė keletą neblogų progų. Pergalę bendru rezultatu 1-3 šventę Kazachstano futbolininkai kitame etape išbandys jėgas su Graikijos Kretos „OFI“ ekipa.

Kitame mače Odesos „Chornomorets“, kuris pirmame mače namuose rezultatu 4-2 nugalėjo Baltarusijos Soligorsko „Shakhtyor“, turėdami ganėtinai įtikinamą persvarą sekmadienį vyko į atsakomąsias rungtynes.

Jau 27-ąją minutę jiems buvo suteiktas šansas pasižymėti, kai baudos aikštelėje „Shakhtyor“ klubo kapitonas Aleksandras Novikas sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs Valentynas Poltavetsas nesuklydo ir išvedė savo komandą į priekį: 0-1.

Po septynių minučių baltarusiai galėjo išlyginti rezultatą, bet į virpstą pataikė Aleksejus Riosas. Antrojo kėlinio viduryje „Chornomorets“ žaidėjas Dmytro Grishko padvigubino savo komandos persvarą, nepalikdamas jokių vilčių „Shakhtyor“ vienuolikei. Kitame etape Odesos futbolininkai surems ginklus su praėjusį sezoną Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate 5-ąją vietą užėmusiu „Lens“ klubu.