S.Naismitho įvarčiai parbloškė "Chelsea", "Man City" ir "Arsenal" pasiekė pergales (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 5-ojo turo rungtynės.

"Goodison Park" stadione Liverpulio "Everton" susigrūmė su šį sezoną niekaip puikios sportinė formos neįgaunančia Londono "Chelsea" ekipa. Steveno Naismitho vedami "irisai" iškovojo pergalę rezultatu 3-1 ir privertė "Chelsea" patirti jau trečiąjį pralaimėjimą per penkerias rungtynes.

9-ąją minutę Muhamedas Besičius privalėjo palikti aikštę, o jo vietą užėmė Stevenas Naismithas. Roberto Martinezo sprendimas buvo nepriekaištingas, jis jo vadovaujamai komandai atnešė tris taškus.

S.Naismithas 17-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį ir vos po penkių minučių į Asmiro Begovičiaus ginamus vartus pasiuntė dar vieną tikslų smūgį.

Vis dėlto po dviejų greitų "Everton" komandos įvarčių "Chelsea" nepasimetė ir aktyviai pradėjo spausti varžovus. 36-ąją minutę Nemanja Matičiui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau antrojo "mėlynųjų" sirgaliai nebeišvydo.

Antrajame kėlinyje galutinį tašką padėjo tas pats S.Naismithas, šiame susitikime pasižymėjęs "hat-tricku". Paskutinėje atakoje, kuri pasibaigė įvarčiu, rezultatyvų perdavimą S.Naismithui atliko Rossas Barkley.

"Everton" savo sąskaitoje turi 8 taškus ir rikiuojasi turnyrinės lentelės viršuje. Tuo tarpu "Chelsea", turintis tris pralaimėjimus, vieną pergalę bei lygiąsias, Anglijos pirmenybėse užima vos 15-ąją vietą.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal' rezultatu 2-0 nugalėjo "Stoke City", o "Manchester City" tik po atkaklios kovos palaužė "Crystal Palace". Pergalingą įvartį pelnė vos minutę aikštėje praleidęs 18-metis Kelechi Iheanacho.

"Everton" 3 - 1 "Chelsea"

17' [1 - 0] S.Naismith

22' [2 - 0] S.Naismith

36' [2 - 1] N.Matič

82' [3 - 1] S.Naismith

"Arsenal" 2 - 0 "Stoke"

31' [1 - 0] T.Walcott

85' [2 - 0] O.Giroud

"Crystal Palace" 0 - 1 "Man City"

90' [0 - 1] K.Iheanacho

"Norwich" 3 - 1 "Bournemouth"

35' [1 - 0] C.Jerome

52' [2 - 0] W.Hoolahan

67' [3 - 0] M.Jarvis

81' [3 - 1] S.Cook

"Watford" 1 - 0 "Swansea"

59' [1 - 0] O.Ighalo

64' V.Behrami ("Watford") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 0 - 0 "Southampton"