Sniego mūšyje „Stumbras“ ir „Šilas“ išsiskyrė taikiai

Ketvirtadienį Kauno nacionalinės futbolo akademijos stadione draugiškas rungtynes sužaidė „Stumbras“ ir LFF Pirmos lygos nugalėtojas Kazlų Rūdos „Šilas“. Tikrame sniego mūšyje užfiksuotos lygiosios 1:1 (0:0).

Kazlų Rūdos ekipa savo sezoną baigė prieš kiek daugiau nei savaitę istoriniu pasiekimu – pirmoji vieta komandai garantavo kelialapį į 2017 m. „SMScredit.lt A lygą“. Tačiau „Šilo“ futbolininkai dar neišsiskirstė ir sutiko sužaisti draugišką susitikimą.

Tiesa, šiose rungtynėse abi ekipos nemažai eksperimentavo ir nežaidė pajėgiausių sudėčių, o po pertraukos buvo atlikta nemažai keitimų.

Rungtynės vyko gana ekstremaliomis oro sąlygomis – naktį gerokai pasnigus komandoms teko varžytis tikrame sniego mūšyje.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, o galimybių pasižymėti turėjo abi komandos. „Stumbro“ gretose geriausio šanso neišnaudojo Oumaras Sissoko, kuris kėlinio pabaigoje atsidūrė visiškai vienas prieš Mindaugą Malinauską, tačiau į vartų plotą nepataikė.

Po pertraukos ir toliau vyko atkakli kova, tačiau pirmieji į priekį išsiveržė „Šilo“ futbolininkai, kai skirtą 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Evaldas Grigaitis (0:1).

Tiesa, ilgai džiaugtis persvara Kazlų Rūdos klubas negalėjo, nes elegantišku baudos smūgiu rezultatą išlygino po keitimo aikštėje pasirodęs Cristianas Alexas – 1:1.

Po jo pakelto kampinio kamuolys į „Šilo“ vartų konstrukciją atsimušė ir pačioje susitikimo pabaigoje. Po šio epizodo teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.

Kauno „Stumbras“ 1:1 (0:0) Kazlų Rūdos „Šilas“

Įvarčiai: E. Grigaitis (11 metrų baudinys); C. Alex

„Stumbro“ startinė sudėtis: E. Ridley, L. Artimavičius, V. Žemaitis, E. Skripkinas, P. Kotovas, M. Radžiukynas, G. Russo, J. Nazare, S. Asres, O. Sissoko, A. Kore.