S.Nyuiadzi žaidė prieš Čempionų lygos klubą

Žalgirietis Serge'as Nyuiadzi, kurį FK „Žalgiris“ išnuomojo Rumunijos čempionato atstovei Džurdžu „Astra“ ekipai, sužaidė kontrolines rungtynes Stambule prieš puikiai Čempionų lygos grupės etapo varžybose rungtyniaujantį vietos „Bešiktaš“ klubą.

Rumunijos ekipa autoritetų ir skambių vardų nepaisė bei vos tik pernai atidarytame ištaigingame „Vodafone Park“ stadione sužaidė lygiosiomis 1:1. Šeimininkus 21-ąją minutę į priekį išvedė Mustafa Pektemekas, tačiau 61-ąją minutę pusiausvyrą atstatė neblogai žinomas puolėjas iš Prancūzijos Anthony Le Tallecas.

Savo ruožtu, kaip pastaruoju metu dažniausiai tampa įprasta, S.Nyuiadzi dvikovą pradėjo starto vienuolikėje. Rumunijos čempionate futbolininkas jau sužaidė penkerias rungtynes, pastarąsias dvejas pradėdamas nuo pradžių. S.Nyuiadzi per 5 mačus užsidirbo dvi geltonas korteles ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitas Rumunijos čempionato rungtynes „Astra“ futbolininkai žais lapkričio 19-ąją dieną. S.Nyuiadzi atstovaujama ekipa išvykoje susigrums su Kiažnos „Concordia“ futbolininkais.