Solidžią persvarą išbarsčiusi "Valencia" eliminuota iš Ispanijos Karaliaus taurės turnyro (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijos stadionuose buvo žaidžiamos likusios penkerios šalies taurės turnyro ("Copa del Rey") atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Po nulinių lygiųjų "Mestalla" stadione "Valencia" išvykoje prieš "Villarreal" ekipą po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0, tačiau per likusias 45 minutes praleido keturis įvarčius ir pasitraukė iš kovos dėl trofėjaus.

Šiame mače ne itin sekėsi "šikšnosparniams" atstovaujančiam lietuviui Mariui Stankevičiui, dėl kurio pražangos buvo skirtas 11 metrų baudinys į svečių vartus.

Kitoje dvikovoje antroji Madrido "Real" sudėtis išvykoje 2-0 nusileido Valensijos "Levante" vienuolikei, tačiau pateko į kitą etapą, mat prieš dvi savaites "karališkasis" klubas buvo sutriuškinęs savo šios dienos varžovus rezultatu 8-0.

Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos už savaitės.

(paryškintos komandos pateko į kitą etapą)

Madrido "Getafe" 1 - 3 Sevilijos "Betis"
(Pirmas mačas 2-1, bendras rezultatas 3-4)

"Mallorca" 3 - 4 "Almeria"
(Pirmas mačas 3-4, bendras rezultatas 6-8)

"Villarreal" 4 - 2 "Valencia"
(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 4-2)

Barselonos "Espanyol" 1 - 1 Madrido "Atletico"
(Pirmas mačas 0-1, bendras rezultatas 1-2)