"Southampton" įsitvirtino ketvirtojoje "Premier" lygos vietoje (VIDEO)

Southamptone įvyko dvidešimtojo "Premier" lygos turo dvikova tarp šeimininkų ekipos bei Londono "Arsenal". Abi komandos prieš mačą buvo surinkusios po lygiai taškų, tačiau šiandien savo pozicijas dėl vietos ketverte pavyko sustiprinti "šventiesiems".

Verta paminėti, kad tai buvo pirmoji šeimininkų pergalė prieš "kanonierius" nacionaliniame čempionate nuo pat 2002-ųjų.

Nuo pat pradžių abi komandos rungtyniavo aktyviai ir turėjo daug progų pasižymėti. Alexis Sanchezas keletą kartų iš toli pataikė tiesiai į vartininką Fraiserį Forsterį, o "Southampton" snaiperis Graziano Pelle neišnaudojo puikios progos galva.

Trisdešimt ketvirtąją minutę nuostabiu smūgiu iš baudos aikštelės krašto pasižymėjo šeimininkų saugas Sadio Mane. Prie šio įvarčio ne laiku palikdamas savo poziciją taip pat nemažai prisidėjo "kanonierių" vartininkas Wojciechas Szczesny.

Praėjus šešioms minutėms tas pats Mane patyrė traumą ir buvo pakeistas Harrisono Reedo. Daugiau pirmajame kėlinyje nieko įsimintino neįvyko.

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių antrojoje rungtynių pusėje po dar vienos baisios "Arsenal" gynėjų bei vartininko klaidos persvarą padvigubino Dušanas Tadičius.

Pirmoje antrojo kėlinio dalyje įvyko dar du dėmesio verti epizodai. Iš pradžių Laurentas Koscielny padovanojo kamuolį varžovams ir nuo įvarčio "kanonierius" sugebėjo išgelbėti tik tuščiuose vartuose stovėjęs Mathieu Debuchy.

Praėjus kelioms minutėms greitoje atakoje Alexį Sanchezą pargriovė Florinas Gardošas. Nors čilietis ir buvo aplenkęs visus varžovų gynėjus ir rumunas jam per kojas kirto iš už nugaros, teisėjas "šventųjų" futbolininkui parodė tik geltoną kortelę.

Vėliau po keitimo "Arsenal" gretose dar pasirodė traumą išsigydęs Theo Walcottas, tačiau anglas ne tik, kad nepadėjo savo komandai sušvelninti persvaros, bet ir apskritai beveik nebuvo prisilietęs prie kamuolio. "Southampton" žymiai daugiau pavojingų progų sukūrė net nepaisant to, jog turėjo saugų dviejų įvarčių pranašumą.


 

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...