„Southampton“ išmetė „Arsenal“ iš FA taurės © AP nuotr.

Praėjusių metų FA taurės čempionai Londono „Arsenal baigė kovas šių metų čempionate. 

M. Artetos auklėtiniai išvykos rungtynėse 0:1 nusileido „Southampton“ futbolininkams. 

Vienintelis rungtynių įvartis pelnytas pirmojo kėlinio viduryje, kai „Arsenal“ gynėjas Gabrielis pasiuntė kamuolį į savus vartus. 

Pergalę šventusi „Southampton“ kitame turnyro etape susitiks su „Wolves“ , kuri taip pat minimaliu rezultatu palaužė „Chorley“ ekipą. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...