"Southampton" savų sirgalių akivaizdoje sudaužė beviltišką "Arsenal" (VIDEO)

"Leicester City" svečiuose nusileidus "Liverpool" futbolininkams, paskutiniajame Boxing Day susitikime Londono "Arsenal" galpakilti į "Premier" lygos viršūnę. Norint tai padaryti, Arsene'o Wengero auklėtiniams išvykoje teks įveikti "Southampton".

Praėjusį sezoną šių komandų akistata "St Mary's" stadione vyko pirmąją 2015 metų dieną ir baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2-0.

Wengeras nesėkmę apibūdino kaip suteikusią jo ekipai papildomą impulsą ir iš tiesų šiais kalendoriniais metais "kanonieriai" vietiniame fronte rungtyniavo geriau nei bet kuri kita Anglijos ekipa.

Po šio vakaro "Arsenal" sirgaliams belieka tikėtis dar vieno tokio impulso.

Svečiai iš sostinės jau nuo pat rungtynių pradžios atrodė blankiai ir varžovų vartams grasino menkai. Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje tolimu smūgiu išorine pėdos dalimi pelnė "Southampton" gynėjas Cuco Martina, tačiau iš "kanonierių" dar buvo galima tikėtis atsigavimo.

Tiesa, nepaisant to, kad smūgis buvo išties puikus, verta paminėti, jog atliekant perdavimą ankstesnėje atakos stadijoje šoninės linijos teisėjas neužfiksavo nuošalės.

Po pertraukos "Arsenal" įvykių sava linkme pakreipti nesugebėjo ir atrodė dar prasčiau, o visą antrą kėlinį galima pavadinti beviltišku. Virgilo van Dijko įvartis galva po baudos smūgio buvo neįskaitytas, bet jau 55-ąją minutę kontratakoje pasižymėjo Shane'as Longas.

Čia vėlgi buvo galima įžvelgti jo pražangą prieš gynėją Laurentą Koscielny, tačiau tolesnė įvykių eiga parodė, jog "šventieji" vis tiek nusipelnė pergalės.

"Kanonieriams" dar vargstant puolime, po kampinio pasižymėjo Jose Fonte, o besibaigiant rungtynėms dar vieną įvartį pridėjo Longas.

Pergalės dėka šį vakarą puikiai žaidęs "Southampton" lieka dvyliktas, o jo varžovo persvara prieš "Manchester City" sumenko iki vieno taško.

"Southampton" 4 - 0 "Arsenal"
[1-0] 19' Cuco Martina
[2-0] 55' Shane Long
[3-0] 69' Jose Fonte
[4-0] 90' Shane Long