Staigmena: „Barcelona“ namuose krito prieš „Cadiz“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Cadiz“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Barcelonos“ komandos futbolininkus.

Pirmąjame kėlinyje iniciatyvą turėjo „Barca“. Katalonai susikūrė keletą pavojingų progų, tačiau jų išnaudoti nepavyko. Savąją progą turėjo ir „Cadiz“ futbolininkai, tačiau Lucas Perezas nesugebėjo pasižymėti iš dėkingos padėties.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 48 minutę. „Piratų“ puolėjas Lucas Perezas pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Likusią rungtynių dalį Xavi auklėtiniai siekė išlyginamojo įvarčio, tačiau susikurtų pavojingų progų niekaip nepavyko išnaudoti. Keletą savųjų momentų turėjo ir svečiai, bet rezultatas nekito iki pat rungtynių pabaigos.

Po šios pergalės „Cadiz“ kyla į 16 vietą ir išbrenda iš iškritimo zonos. Juos nuo 18 vietoje esančios „Mallorcos“ skiria 2 taškai. Tuo tarpu „Barca“ lieka antroje turnyrinės lentelės pozicijoje.