Stankevičiaus ekipa iškovojo lygiąsias prieš "Juventus" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos V turo rungtynės.

Lygiąsias su tituluotuoju Turino "Juventus" savo aikštėje iškovojo Genujos "Sampdoria" ekipa, mačą baigusi lygiosiomis 0-0.

Nykokame mače daugiausiai galimybių išplėšti pergalę "Juventus" turėjo pirmajame kėlinyje.

Sužaidus vos keturias minutes Alessandro Del Piero baudos smūgį atrėmė vartininkas Antonio Mirante, o pirmasis prie kamuolio suskubęs Christianas Poulsenas šovė virš vartų.

20 minutę vėl už galvos turėjo griebtis Del Piero - po Momo Sissoko perdavimo patyręs puolėjas nepataikė į vartus.

41 minutę Del Piero dar kartą buvo arti tikslo, bet nestabdant kamuolio jam pritrūko tikslumo.

Antrajame kėlinyje veiksmo nebuvo daug - iš pradžių traumuotą Gianluigi Buffoną pakeitęs "Juventus" vartininkas iš Austirjos Alexas Manningeris atmušė Stefano Lucchini smūgį galva, o kitoje aikštės pusėje Pavelas Nedvedas smūgiavo tiesiai į Mirante.

Po keitimo aikštėje pasirodęs "Sampdoria" saugas Daniele Dessena galėjo savo komandai išplėšti pergalę prieš pat finalinį teisėjo švilpuką, bet jo bandymą iš 13 metrų atrėmė Manningeris.

Lietuvos rinktinės ir Genujos ekipos saugas Marius Stankevičius žaidė visą mačą ir turėjo tris progas pasižymėti, tačiau smūgis galva pirmoje dvikovos dalyje buvo netikslus, o antrojo kėlinio pabaigoje jam sutrukdė gynėjas bei pritrūko tikslumo.

Kitame mače "Fiorentina" namie 1-0 palaužė ambicingąją "Genoa".

Vienintelį įvartį 61 minutę techniškai apsisukęs baudos aikštelėje pelnė šį sezoną puikiai rungtyniaujantis puolėjas Alberto Gilardino.

Genujos "Sampdoria" 0 - 0 Turino "Juventus"

"Fiorentina" 1 - 0 "Genoa"
61' [1 - 0] Alberto Gilardino