Startavo Olandijos pirmenybės © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį startavo naujasis Olandijos futbolo čempionatas, kuriame, kaip ir įprasta, dalyvauja 18 ekipų.

Atrodo, kad futbolininkai po vasaros pertraukos ant žalios vejos atėjo iššiilgę žaidimo - nei viename mače neužfiksuotos lygiosios, o iš viso per pirmąjį čempionato turą įmušti net 36 įvarčiai. Tiesa, net devyni iš jų įmušti Alkmare, kur vietos "AZ" iškovojo didžiausią ir įspūdingiausią pergalę, sutriuškindama "NAC" ekipą net 8-1 ir bent jau laikinai tapo "Eredivisie" pavadinimu vadinamo čempionato lyderiais. Šiose varžybose het-triką vokietis pelnė Simonas Cziommeris, tapęs rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Ne ką mažiaus įspūdingą pergalę pasiekė ir neseniai Olandijos Supertaurę iškovojusi Amsterdamo "Ajax" vienuolikė, namuose sutriuškinusi Valvijko "RKC" futbolininkus. Šiame mače du kartus pasižymėjo Wesley Sneijderis.

Apmaudų pralaikėjimą savo aikštėje patyrė "Den Haag" futbolininkai, kurie iki 82 rungtynių minutės prieš "Heerenveen" ekipą pirmavo rezultatu 2-1, tačiau pralaimėjo.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Roterdamo "Feyenoord" ekipa, kuri išvykoje net 0-3 pralaimėjo "Groningen".

Visi savaitgalio rezultatai

"%c00274" 1 - 2 "%c00312"
2' [0 - 1] D.Lazovic
31' [0 - 2] R.Knol (11 m.).
74' [1 - 2] D.Schenkel

"%c00275" 2 - 3 "%c00181"
40' [1 - 0] A.Rankovic
42' [1 - 1] P.Bosvelt
58' [2 - 1] R.Tininho (11 m.).
82' [2 - 2] U.Yildirim
90' [2 - 3] A.Alves

"%c00313" 2 - 1 "%c00305"
2' [0 - 1] M.Fortune
23' [1 - 1] M.E. Hamdaoui (11 m.).
82' [2 - 1] I.Redan

"%c00311" 0 - 1 "%c00302"
9 ' [0 - 1] C.Gyan (į savo vartus)

"%c00172" 8 - 1 "%c00273"
33' [1 - 0] D.Koevermans
40' [2 - 0] S.Cziommer
46' [2 - 1] R.Stam
54' [3 - 1] J.Mathijsen
56' [4 - 1] S.Cziommer
58' [5 - 1] S.Schaars
64' [6 - 1] T.D.Cler
71' [7 - 1] D.Koevermans
80' [8 - 1] S.Cziommer

"%c00138" 5 - 0 "%c00271"
33' [1 - 0] R.Babel
44' [2 - 0] W.Sneijder
52' [3 - 0] J.Heitinga
69' [4 - 0] W.Sneijder
89' [5 - 0] M.Rosales

"%c00299" 3 - 0 "%c00270"
55' [1 - 0] E.Nevland
61' [2 - 0] K.v.d.Laak
68' [3 - 0] G.Salmon

"%c00128" 3 - 1 "%c00300"
44' [1 - 0] P.Cocu
45' [2 - 0] R.Alex
57' [3 - 0] J.V.o.Hesselink
89' [3 - 1] R.Worm

"%c00272" 3 - 0 "%c00304"
38' [1 - 0] K.Quansah
81' [2 - 0] S.Tanghe
90' [3 - 0] D.Biseswar

42' L.Wilkshire ("Twente") pašalintas iš aikštės