"Stumbro" kelionė į Latviją pažymėta lygiosiomis

Kauno „Stumbras“ ir toliau išlieka vienintele A lygos komanda, pasiruošimo cikle nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio. Laikinosios sostinės klubas viešėjo Daugpilyje, kur išmėgino jėgas su vietos „Daugavpils“ ekipa. Mačas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Lygiose rungtynėse abi komandos momentų gausa pasigirti negalėjo. Pirmajame kėlinyje į priekį galėjo įsiveržti Latvijos ekipa, kurios futbolininkas smūgiu sudrebino „Stumbro“ vartų konstrukciją.

Po pertraukos identiška proga „atsilygino“ svečiai iš Lietuvos, Nerijui Mačiuliui pataikius į skersinį smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

Tai buvo jau šeštosios „Stumbro“ sužaistos draugiškos rungtynės prieš 2016 m. Lietuvos futbolo A lygos sezoną, bei ketvirtosios, kuriose kauniečiai išlaikė savo vartus „sausus“.

Būtent savo vartų saugumą vienu svarbiausiu komandos uždaviniu būsimajame sezone mato jos vyr. treneris Darius Gvildys, prieš rungtynes teigęs, kad pasiruošimo etape didžiausias dėmesys skiriamas gynybinėms funkcijoms.

Lygiai už savaitės, vasario 27 d., „Stumbras“ darsyk svečiuosis Latvijoje, kur susitiks su FK „Rīga“ ekipa.