"Stuttgart" pergalių serija tęsiasi © Eurofootball.lt
Po trumpos pertraukos vėl tęsiasi Bundesligos čempionatas – šeštadienį įvyko šeši 14-ojo turo mačai: į pergalių kelią sugrįžo "Bayern" bei "Schalke" klubai, o čempionai "Stuttgart", "Werder" bei "Bayer" ekipos pratęsė pergalių serijas.

Pirmąją vietą išsaugojo Miuncheno "Bayern" futbolininkai, nutraukę nesėkmingų varžybų seriją namuose 2-1 įveikdami buvusio trenerio Felikso Magatho vadovaujamą "Wolfsburg" klubą. Šiame mače devintąjį sezono įvartį pelnė Miroslavas Klose, kuriam po gynėjo klaida pasinaudojusio F. Ribery perdavimo beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus. Dar prieš pertrauką "Bayern" persvara galėjo padidėti, tačiau Hamito Altintopo baudos smūgį įspūdingai atrėmė "Vilkų" vartininkas, o M. Klosės galva smūgiuotas kamuolys atšoko nuo skersinio.

Po pertraukos savo įvartį pelnė dar vieną labai sėkmingą mačą sužaidęs F. Ribery: nuo savo baudos aikštelės ataką pradėjęs prancūzas pakeliui link vartų du kartus sėkmingai apsikeitė perdavimais su H. Altintopu ir užbaigė ataką pelnydamas įvartį pasiunčiant kamuolį tarp vartininko kojų.

Tačiau "Bavarai" jau nebegali pasigirti čempionato pradžioje turėta solidžia persvara – artimiausi konkurentai Brėmeno "Werder" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir toliau atsilieka vos vienu tašku. Šįkart "Werder" svečiuose 0-2 nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius "Cottbus". Beje, šiose varžybose pirmąjį kartą nuo praėjusių metų gruodžio "Werder" gretose pasirodė po inksto persodinimo operacijos jau pasveikęs Ivanas Klasničius.

Brėmeno ekipa į priekį smūgiu nuo vienuolikos metrų žymos išvedė Diego po to, kai už pražangą prieš Markusą Rosenbergą į "Cottbus" vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Mačo pabaigoje svečiai užtvirtino savo persvarą.

Čempionišką žaidimą pagaliau pradėjo demonstruoti titulą ginantis "Stuttgart" klubas, svečiuose 4-1 sutriuškinęs "Eintracht" ir iškovojęs ketvirtąją pergalę iš eilės. Šio susitikimo dėl traumos nebaigė čempionų atakų lyderis Mario Gomezas.

Atkakliausia dvikova vyko Hanoveryje, kur vietos "Hannover" ekipa 2-3 pralaimėjo prieš "Schalke" vienuolikę, kuriai tai buvo pirmoji pergalė po penkių nelaimėtų rungtynių iš eilės. Šiame mače sužibėjo du įvarčius nugalėtojams pelnęs po raumens traumos sugrįžęs K. Kuranyi, o pergalingą smūgį po K. Kuranyi perdavimo atliko Halilas Altintopas.

Statistika

"%c00008" 4 - 1 "%c00258"
10' [0 - 1] Youssef Mokhtari
47' [1 - 1] Sergej Barbarez
66' [2 - 1] Simon Rolfes
75' [3 - 1] Paul Freier (11 m.)
80' [4 - 1] Theofanis Gekas

"%c00088" 2 - 3 "%c00015"
17' [1 - 0] Szabolcz Huszti (11 m.)
41' [1 - 1] Kevin Kuranyi
50' [1 - 2] Kevin Kuranyi
52' [2 - 2] Szabolcz Huszti
61' [2 - 3] Halil Altintop

"%c00001" 2 - 1 "%c00011"
34' [1 - 0] Miroslav Klose
50' [2 - 0] Franck Ribery
71' [2 - 1] Ashkan Dejagah

"%c00257" 1 - 4 "%c00027"
41' [1 - 0] Benjamin Köhler
45' [1 - 1] Roberto Hilbert
48' [1 - 2] Ciprian Marica
57' [1 - 3] Thomas Hitzlsperger
90' [1 - 4] Jeronimo Cacau

"%c00010" 3 - 0 "%c00210"
13' [1 - 0] Marcin Mieciel
15' [2 - 0] Marcin Mieciel
55' [3 - 0] Christoph Dabrowski

"%c00309" 0 - 2 "%c00016"
63' [0 - 1] Diego (11 m.)
82' [0 - 2] John Jairo Mosquera