Su „Almeria“ vargo turėjęs „Real“ iškovojo pirmąją sezono pergalę © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Madrido „Real“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Almeria“ ekipos pasipriešinimą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 6 minutę sugebėjo išsiveržti į priekį. Carlo Ancelloti auklėtinius „šaltu dušu“ pavaišino Largie Ramazani.

„Karališkasis klubas“ likusioje rungtynių eigoje dominavo aikštėje, tačiau nepaisant visų susikurtų progų, kamuolio pasiūsti į vartus nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0.

Antroje rungtynių pusėje žaidybinį pranašumą „Real“ ekipai pavyko paversti įvarčiais. 61 minutę po Karimo Benzema perdavimo pasižymėjo Lucas Vazquezas.

75 minutę svečiai išsiveržė į priekį. Davidas Alaba puikiu baudos smūgiu nuginklavo oponentų vartininką.

Sekančiame ture „Real“ išvykoje žais prieš „Celta Vigo“, tuo tarpu „Almeria“ ekipa išvykoje susitiks su „Elche“ vienuolike.