Su Neymaru į incidentą įsivėlusiam M. Layunui ir jo šeimai buvo grasinta

Meksikos rinktinė pasaulio čempionato aštuntfinalyje buvo priversta pripažinti Brazilijos rinktinės pranašumą ir pasitraukti iš pirmenybių.

Bene labiausiai iš šių rungtynių daugeliui įstrigo incidentas tarp Miguelio Layuno bei Neymaro. Brazilias gulėjo už šoninės linijos, o atėjęs atsiprašyti meksikietis netyčia jam užlipo ant kojos.

Neymaras skausmo perkreiptu veidu ant žaliosios vejos gulėjo kelias minutes. Vis dėlto nemaža dalis futbolo visuomenes teigia, jog brazilas vaidino.

M. Layunas teisėjo nubaustas nebuvo, tačiau dabar yra baudžiamas brazilų. Paaiškėjo, kad po rungtynių futbolininkas sulaukė grasinančių žinučių, kurios buvo skirtos ne tik jam, bet ir jo šeimai. Pats M. Layunas adresavo šią problemą ir pasidalino įrašu „Instagram“ paskyroje.

„Visiems brazilams, aš neturiu jokio susidomėjimo pradėti debatų su jumis, kurie, mano nuomone, būtų bereikšmiai. Pirmiausia todėl, kad futbolas yra žaidžiamas aikštėje, o antra, kad jūs visi suprantate pirmą punktą.

Jeigu kas nors turite problemą dėl to, kas nutiko rungtynėse (nors net teisėjas užsiminė apie VAR ir pasakė man, kad žino, jog užmynimas ant kojos buvo netyčinis, kitaip būtų man parodęs raudoną kortelę), aš neturiu problemų, jei norite man rašyti žinutes, kuriose man grasinate.

Aš suprantu, kad tai yra žaidimo dalis. Bet prašau elkitės su mano šeima pagarbiai. Nepriimsiu nieko mažiau. Ačiū“, - rašė meksikietis.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...