"Sūduva" ir antrą kartą minimaliu rezultatu nusileido "Midtjylland" klubui

20:00 val Europos lygos pirmąjame kvalifikaciniame etape atsakomąsias rungtynes pradėjo Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose priimė „Midtjylland“ ekipą iš Danijos.

Pirmąjame mače išvykoje marijampoliečiai pralaimėjo 0-1, o vienintelį įvartį varžovai pelnė antrojo kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo puolėjas Paulas Onuachu, kuris šį kartą buvo paliktas ant suolo.

Startinės sudėtys:

Sūduva“: Kardum; Švrljuga, Jankauskas, Pavlovičius, Slavickas; Janušauskas, Leimonas; Kecapas, Jamakas, Jablanas; Radzinevičius.

Midtjylland“: Dahlin; Nissen, Banggaard, Hansen, Novak; Halsti; Sisto, Poulsen, Hassan, Olsson, Pusic.

Pirmąją progą sukūrė būtent „Sūduva“. Sėkmingai kraštu prasiveržęs marijampolietis pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau Admiras Kecapas galva nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartų plotą.

Tiesa, vėliau danai perėmė iniciatyvą ir vis dažniau bei aktyviau žaidė „Sūduvos“ aikštės pusėje.

16-ąją minutę Rasmusas Nissenas iš krašto sėkmingai pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur iš kelių metrų laisvas buvęs Filipas Novakas neklydo ir nubaudė Marijampolės ekipą pelnydamas pirmąjį mačo įvartį.

Per likusį kėlinio laiką vaizdas ir toliau nesikeitė – danai ramiai kontroliavo kamuolį ir stengėsi kurti progas, o „Sūduvos“ ekipai pereiti į varžovų aikštės pusę sekėsi labai sunkiai. Visgi, gynyboje „Sūduva“ daugiau neklydo ir po pirmojo kėlinio rezultatas 0-1 varžovų naudai.

Antrąjame kėlinyje ir toliau buvo matoma visiška „Midtjylland“ dominacija, o „Sūduvos“ išpuoliai būdavo labai reti.

57-ąją minutę vienas prieš vartininką buvo išbėgęs vos prieš dvi minutęs į aikštę žengęs Vaclavas Kadlecas, bet su jo smūgiu susidorojo „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas.

Po aštuonių minučių dar vieną puikią progą turėjo Kadlecas, tačiau jo smūgis buvo labai nesėkmingas ir jį lengvai pagavo marijampoliečių vartininkas.

85-ąją minutę grubiai suklydo Ivanas Kardumas, kuris nepataikė į kamuolį ir suteikė varžovui progą smūgiuoti į tuščius vartus, tačiau į juos skriejantį kamuolį išmušo Vaidas Slavickas, tad rezultatas nepakito.

„Sūduvos“ pralaimėjimas 0-1 reiškė, kad iš kovos Europos lygoje visos Lietuvos ekipos pasitraukė jau po pirmojo atrankos etapo.

„Sūduva“ 0 – 1 „Midtjylland

16' [0 – 1] F. Novak