"Sūduva" ir "Dainava" - pirmosios taurės ketvirtfinalio dalyvės

Rugsėjo 30 d. buvo sužaistos dvi LFF taurės ketvirtojo etapo rungtynės. Favoričių statusus pateisino „SMScredit.lt A lygos" klubai - Marijampolės „Sūduva" ir Alytaus „Dainava". Šios komandos eliminavo Vilniaus MRU ir Kauno „Hegelmann Litauen" ekipas (K.Kavolėlio nuotr.).

Taurės aštuntfinalio etapas startavo LFF stadione, kuriame vienas iš I lygos lyderių MRU metė iššūkį sūduviams. Svečiai įgijo žaidybinę iniciatyvą ir ją įvarčių pavertė pirmojo kėlinio viduryje -  Giorgio Russo perdavė kamuolį į baudos aikštelę jį į vartus galva nukreipė Maximiliano Ugge.

Antroje rungtynių dalyje vyko apylygis žaidimas, o geriausią progą išlyginti rezultatą turėjo Gajus Kulbis, smūgiavęs į virpstą. Galop, „Sūduvos" pergalę 2:0 įtvirtino Mindaugas Grigaravičius.

Antroji ketvirtąjį etapą įveikė „Dainava", antrajame kėlinyje 3:0 įrodžiusi pranašumą prieš KAFF III lygos atstovus „Hegelmann Litauen". Pirmą įvartį iš 11 metrų atžymos pelnė Kęstutis Balčiūnas, o susitikimo pabaigoje „Dainavos" puolėjas nudžiugino sirgalius "hat-tricku".

Spalio 1 d. įvyks penkios taurės aštuntfinalio rungtynės, o paskutinės - spalio 3 d.

2014 09 30

33. Vilniaus MRU (I lyga) - Marijampolės  "Sūduva" (A lyga) 0:2 (0:1)
LFF stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - S. Slyva (Kaunas)
Įvarčiai: 26 min. M. Ugge, 86 min. M. Grigaravičius (Sūduva).
Įspėti: 35 min. N. Misiuk, 40 min. T. Statkevičius (MRU); 55 min. M. Šoblinskas (Sūduva).

38. Kauno „Hegelmann Litauen" (III, KAFF) - Alytaus „Dainava" (A lyga) 0:3 (0:0)