"Sūduvos" pergalė LFF taurės aštuntfinalyje © Eurofootball.lt
Pirmadienį Vilniaus "Sportimos" manieže pirmose LFF taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse susitiko Marijampolės "Sūduva" ir Alytaus "Alytis". Pergalę įtikinama persvara 4-1 iškovojo "Sūduva".

Vilniaus "Sportimos" maniežas, 180 žiūrovų
"Sūduva" 4 - 1 "Alytis"
4` [1 - 0] Ottavio Braga
27` [2 - 0] Ottavio Braga
72` [2 - 1] Jevgenijus Gikas
77` [3 - 1] Christian Sagna
83` [4 - 1] Darius Maciulevičius (11m.)

"Sūduva": Padimanskas; Mikuckis, Grigas, Gvildys, D.Čigladzė; G.Slavickas, Miklinevičius, Jasaitis, Maciulevičius; Urbšys, Braga.

"Alytis": Štreimikis; Valaitis, Padegimas, Laibinis, Sušinskas; Nepas, Miknevičius, Cibulskas, Biržinis; Gikas, Rutkauskas.

"A lygos" bronzos medalių laimėtojos "Sūduvos" ir I lygos čempiono "Alyčio" dvikovoje marijampoliečius jau 4-ą minutę į priekį išvedė legionierius iš Brazilijos Ottavio Braga, kuris įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatą dar ir padvigubino.

Nors "Alytis" nepasidavė ir 72 minutę Jevgenijui Gikui pavyko atsilikimą sušvelninti, netrukus senegalietis Christianas Sagna atstatė dviejų įvarčių "Sūduvos" pranašumą, o dar po kelių minučių realizuotu 11 metrų baudiniu pergalę savo komandai įtvirtino Darius Maciulevičius.

Šios poros varžybos buvo paskutinės iš pirmųjų aštuntfinalių mačų. Atsakomasis komandų susitikimas vyks ateinantį šeštadienį, kai vyks ir kitos aštuntfinalio dvikovos.