"Sunderland" rezultatyviame mače įveikė "Wolverhampton" © Eurofootball.lt
Vienintelėse Anglijos "Premier" lygos VII turo rungtynėse "Sunderland" sekmadienį savų žiūrovų akivaizdoje net 5-2 įveikė "Wolverhampton" ekipą.

Pirmajame kėlinyje tokios įvarčių liūties tikėtis buvo sunku - abi komandos patikimai gynėsi, ir vienintelis Marcusas Bentas 9 minutę realizavo 11 metrų baudinį, išvedusį šeimininkus į priekį.

Tuoj po didžiosios pertraukos Christophe Berra baudos aikštelėje dar kartą pargriovė tą patį Bentą, o teisėjo skirtą antrą 11 metrų baudinį realizavo kitas puolėjas Kenwyne'as Jonesas, tačiau tai pažadino svečius.

Jau po kelių akimirkų po Berra'os smūgio kamuolys atsimušė į Johną Mensahą ir įskriejo į "Sunderland" vartus, o 55 minutę po laisvo smūgio kamuolys atšoko Kevinui Doyle'ui ir šis atstatė pusiausvyrą.

Tai nebuvo pabaiga - 70 minutę Jonesas iš 18 metrų dar kartą išvedė "Sunderland" į priekį, o netrukus po Andy Reido pakelto kampinio persvarą įtvirtino gynėjas Michaelas Turneris.

Galutinai pergalę įtvirtino Bentas, po kurio smūgio kamuolys atsimušė į gynėją Michaelą Mancienne'ą ir penktą kartą atsidūrė "Wolverhampton" vartų tinkle.

"Sunderland" 5 - 2 "Wolverhampton"
9' [1 - 0] Darren Bent (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 - 0] Kenwyne Jones (iš 11 metrų baudinio)
50' [2 - 1] John Mensah (į savus vartus)
55' [2 - 2] Kevin Doyle
70' [3 - 2] Kenwyne Jones
73' [4 - 2] Michael Turner
90' [5 - 2] Michael Mancienne (į savus vartus)