Sunki "Inter" pergalė Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate sužaistos dvejos XVII turo rungtynės.

Aštuntą pergalę iš eilės iškovojo titulą ginanti Milano "Inter" ekipa, po atkaklios kovos išvykoje 1-2 įveikusi antroje turnyrinės lentelės pusėje besigrumiančią "Siena" komandą.

Svečiai į priekį išsiveržė 35 minutę, kai po kampinio visiškai vienas paliktas Maiconas galingu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui Gianlucai Curci.

Tai buvo praktiškai pirma reali proga, kurią "Inter" sukūrė mače, tačiau "Siena" nesutriko ir dar iki pertraukos atstatė pusiausvyrą - po Cristiano Del Grosso skersuoto kamuolio griūdamas galva pasižymėjo Houssine'as Kharja.

Antrajame kėlinyje progų turėjo abi komandos ir, nepaisant to, kad keliskart arčiau tikslo buvo šeimininkai, galiausiai 83 minutę "Inter" pelnė pergalingą įvartį - po Maxwello perdavimo antrąkart pasižymėjo Maiconas. Tiesa, vaizdo kartojimas rodo, kad brazilas, ko gero, pažeidė nuošalės taisyklę.

Romos "Lazio" 1 - 0 "Palermo"
66' [1 - 0] Tommaso Rocchi

73' iš aikštės pašalintas Federico Balzaretti ("Palermo")

"Siena" 1 - 2 Milano "Inter"
34' [0 - 1] Maicon
44' [1 - 1] Houssine Kharja
83' [1 - 2] Maicon