Sunki pergalė priartino "Man Utd" per žingsnį nuo čempionų titulo © Eurofootball.lt
Atidėtose Anglijos "Premier" lygos rungtynėse "Man Utd" trečiadienį išvykoje po sunkios kovos 2-1 palaužė "Wigan" bei žengė didžiulį žingsnį dar vieno čempionų titulo link.

Per likusias dvejas rungtynes su Londono "Arsenal" bei "Hull" 'raudoniesiems velniams' tereikia iškovoti vieną tašką. Tiesa, pakaktų ir to, kad "Liverpool" nepasiektų dviejų pergalių iš eilės.

Šeimininkai aktyviai pradėjo mačą bei 28 minutę įsiveržė į priekį - puolėjas Hugo Rodallega dvikovoje 'antrajame aukšte' įveikė gynėją Nemanją Vidičių ir šiam slystelėjus pasiuntė kamuolį į tinklą iš arti.

"Man Utd" atakos rezgėsi sunkiai, bet progų svečiai turėjo. Bene geriausias iš jų vėjais paleido Wayne'as Rooney, dukart smūgiavęs netiksliai.

Po didžiosios pertraukos svečiai ėmė dominuoti ir galiausiai tai davė vaisių - 61 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs mažasis Carlosas Tevezas nuginklavo varžovų vartininką, techniškai nukreipdamas Michaelo Carricko smūgiuotą kamuolį į vartus.

Nors "Wigan" gynyba ilgą laiką sėkmingai tvarkėsi su Mančesterio ekipos bandymais pasiekti pergalę, viena klaida 86 minutę jiems nulėmė pralaimėjimą.

Kamuolys po Johno O'Shea perdavimo prariedėjo lygiagrečiai baudos aikštelės linijai ir pirmasis prie jo suskubęs Carrickas tiksliu smūgiu kaire koja į viršutinį vartų kampą praktiškai padovanojo savo komandai "Premier" lygos nugalėtojų taurę.

"Wigan" 1 - 2 "Man Utd"
28' [1 - 0] Hugo Rodallega Martinez
61' [1 - 1] Carlos Tevez
86' [1 - 2] Michael Carrick