Sunki "Rangers" pergalė prieš autsaiderius © Eurofootball.lt
Škotijos futbolo čempionate sekmadienį vyko dar dvejos 25 – ojo turo rungtynės, kuriose “Rangers“ išvykoje iškovojo sunkią pergalę prieš autsaiderius “Dunfermline“, o “Hibernian“, kovojantys dėl prizinių vietų, svečiuose triuškinamai pralaimėjo “Inverness“ futbolininkams.

Glazgo “Rangers“ varžovais išvykoje buvo “Dunfermline“ komanda, kuriai “Reindžeriai“ nesenai pralaimėjo Škotijos taurės turnyro šešioliktfinalyje.

Svečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir jau 9 min. išsiveržė į priekį. Traumuotą Dado Pršo pakeitęs Nacho Novo iš krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur saugas Charlie Adamas krisdamas iš kelių metrų nukreipė kamuolį į vartus.

Po 5 minučių labai pavojingą “Rangers“ saugo Barry Fergusono smūgį nelengvai atrėmė šeimininkų vartininkas Dorus de Vriesas. Kiek vėliau puikios progos galva neišnaudojo Krisas Boydas.

Nors svečiai antrajame kėlinyje kontroliavo padėtį aikštėje, jie vos nepraleido išlyginamojo įvarčio. 80 min. “Dunfermline“ puolėjo Jimo Hamiltono galva smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Pergalė leido “Rangers“ iki 17 taškų sumažinti atsilikimą nuo “Celtic“.

Kitose dienos rungtynėse “Inverness“ ekipa 3-0 sutriuškino “Hearts“ ant kulnų lipančią “Hibernian“ komandą. Pergalingą persvarą šeimininkai susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kai per 22 minučių atkarpą įmušė tris įvarčius.

Primename, kad dar vienerios turo rungtynės tarp “Motherwell“ ir “Aberdeen“ buvo atidėtos dėl prastų oro sąlygų.