Sunki "Real" pergalė bei "Barcos" kluptelėjimas Ispanijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį sužaistos trejos IX turo rungtynės.

Nelengvą pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo šalies vicečempionas Madrido "Real" klubas, rezultatu 2-0 įveikęs "Getafe" ekipą.

Mačas prasidėjo be itin pavojingų atakų, vyravo gana ramus žaidimas abejuose aikštės pusėse. Tačiau jau 28-ąją minutę "Real" žaidėjų liko mažiau, mat už pražangą prieš Roberto Soldado raudoną kortelę gavo gynėjas Raulis Albiolis.

Kiek vėliau Karimas Benzema pavojingai smūgiavo į svečių vartus, bet vartininkas buvo savo vietoje. Pirmąjį kėlinį užbaigė pavojingas R.Soldado smūgis, tačiau smūgį atlaikė Ikeras Casillasas.

Antrąjį kėlinį jau kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai, iš pradžių jų gretose gana pavojingai į "Getafe" vartus smūgiavo Lassanas Diarra, kiek vėliau - K.Benzema.

53-ąją minutę dar vienas "Real" smūgis virto pirmuoju įvarčiu - tikslų perdavimą iš Marcelo gavęs Gonzalo Higuainas suklaidino gynėją bei atsidūręs vienas prieš vartininką nuginklavo jį.

Netrukus tas pats G.Higuainas greitos kontraatakos metu gavo savalaikį perdavimą iš K.Benzema bei tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė ir antrąjį komandos įvartį.

Dar po kelių minučių G.Higuainas galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į "Getafe" vartų virpstą.

"Real" futbolininkai visą likusį laiką didesnį dėmesį skyrė gynybai. Iki pat finalinio teisėjo švilpuko jiems pavyko apsiginti bei iškovoti sunkią, bet labai reikalingą pergalę.

Tuo tarpu taškus prarado lyderė "Barcelona", išvykoje 1-1 sužaidusi su Pamplonos "Osasuna". Svečiai pirmavo po 72-ąją minutę pelnyto Seydou Keita įvarčio iš arti, bet likus vos minutei iki mačo pabaigos Gerardas Pique įsimušė kamuolį į savus vartus.

Pergalę šiame ture šventė "Sevilla", kuri išvykoje dėka puolėjų Alvaro Negredo ir Luiso Fabiano įvarčių, palaužė "Xerez" pasipriešinimą.

Madrido "Real" 2 - 0 Madrido "Getafe"
53' [1 - 0] Gonzalo Higuain
56' [2 - 0] Gonzalo Higuain

28' iš aikštės pašalintas Raulis Albiolis ("Real")

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Barcelona"
72' [0 - 1] Seydou Keita
90' [1 - 1] Gerard Pique (į savus vartus)

"Xerez" 0 - 2 "Sevilla"
42' [0 - 1] Alvardo Negredo
89' [0 - 2] Luis Fabiano

Bilbao "Athletic" 1 - 0 Madrido "Atletico"
17' [1 - 0] Javi Martinez