Suomija išvykoje įveikė bosnius ir išsaugojo šansus prasibrauti į PČ © AP nuotr.

Suomijos rinktinė toliau išsaugo šansus pirmą kartą šalies futbolo istorijoje patekti į Pasaulio taurės turnyrą.

Suomiai šeštadienio popietę išvykoje 3:1 įveikė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę.

25-ąją rungtynių minutę šansą išvesti į priekį turėjo jau Teemu Pukki nuo 11 m žymos, tačiau šiuo šansu nepasinaudojo. Tiesa, už 4 minučių po to pačio „Norwich City“ puolėjo rezultatyvaus perdavimo įvartį įmušė Marcusas Forssas.

37-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Suomijos rinktinės gynėjas Jukka Raitala, tačiau tai nesutrugdė antrajame kėlinyje šiai Skandinavijos rinktinei reikalus susitvarkyti.

Antrajame kėlinyje suomiams įvarčius pelnė Danielis O'Shaughnessy, Robinas Lodas, kurie įtvirtino pergalę.

Po šios pergalės Suomija D grupės turnyrinėje lentelėje aplenkė Ukrainą. Rinktinėms liko po vieną mačą – Suomija namuose priims Prancūziją, o Ukrainos laukia išvyką į Bosniją ir Hercegoviną.