Suso įvartis leido "Milan" iškovoti tašką prieš "Lazio" (VIDEO)

Pirmadienio vakare Romoje sužaistas paskutinysis 24-ojo "Serie A" turo susitikimas tarp vietos "Lazio" bei "Milan" vienuolikių.

Atkakli kova aikštėje virė nuo pat pirmųjų minučių, o kiek mažiau laiko kamuolį kontroliavę aikštės šeimininkai bandė rengti pavojingas kontratakas.

Galiausiai, šeimininkams pralaužti "madų sostinės" futbolininkų gynybą pavyko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai baudos aikštelėje prieš Ciro Immobile prasižengė vartininkas Gianluigi Donnaruma. Tuomet 11 metrų baudinį realizavo Lucasas Biglia.

Po pertraukos vaizdas aikštėje buvo panašus ir ekipos kovėsi apylygiai. Tiesa, antrajame kėlinyje sėkmė labiau šypsojosi "Milan", nes svečių komanda jo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą.

Įvarčio autoriumi tapęs Suso padovanojo Vincenzo Montellos auklėtiniams tašką. Šie išlieka septintojoje pozicijoje, kuomet "Lazio" turnyrinėje lentelėje į priekį praleido Bergamo "Atalanta".

"Lazio" 1 - 1 "Milan"
[1-0] 45' Lucas Biglia (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 85' Suso

<iframe width="500" height="343" src="https://www.youtube.com/embed/HzYb0HF_PEw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>