Sužaistos trejos Pasaulio čempionato atrankos varžybos © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo žaidžiamos trys Europos zonos atrankos rungtynės į 2010 metų Pasaulio futbolo čempionatą Pietų Afrikos Respublikoje.

Pirmos atrankos grupės dvikovoje Maltoje, vietos futbolininkų mačas prieš Albanijos rinktinę baigėsi be įvarčių 0-0. Tuo tarpu kitos grupės rungtynėse triuškinamą pergalę šventė Šiaurės Airijos rinktinė.

Šiaurėa Airija jau pirmame kėlinyje pelnė du įvarčius, kurių autoriai Garethas McAuley ir Grantas McCannas. O antoje mačo pusėje tikslų smūgį pridėjo Chrisas Bruntas.

Paskutinis dienos susitikimas vyko tarp Airijos bei Gruzijos rinktinių. Nors šeimininkai pralaiminėjo gan ilgą laiką, mat jau antrają minutę gruzinai pelnė įvartį, bet sugebėjo atsitiesti ir laimėti rungtynes.

Airijos gretose dubliu pasižymėjo Londono "Tottenham" klubo puolėjas Robbie Keane'as.

1 grupė:

Malta 0 - 0 Albanija

3 grupė:

San Marinas 0 - 3 Šiaurės Airija
6' [0 - 1] Gareth McAuley
32' [0 - 2] Grant McCann
64' [0 - 3] Chris Brunt

71' iš aikštės išvytas Manuel Maran (San Marinas")

8 grupė:

Airija 2 - 1 Gruzija
2' [0 - 1] Alexander Iashvili
74' [1 - 1] Robbie Keane (iš 11 metrų baudinio)
79' [2 - 1] Robbie Keane