Svajonės apie titulą blėsta: „Borussia“ Berlyne patyrė skaudų pralaimėjimą © imago images/Matthias Koch nuotr.

Intriga „Bundesliga“ čempionate mažėja. Dortmundo „Borrusia“ išvykoje, rezultatu 3:2 turėjo pripažinti „Hertha“ klubo pranašumą.

Tiesa, svečiai į priekį išsiveržė pirmieji. 32 minutę po puikios komandinės atakos, smagailyje atsidūręs Julianas Brandtas techniškai perkėlė priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 1:0.

Tačiau po pertraukos į aikštę išėję Berlyno komandos futbolininkai šokiravo savo oponentus ir 18 minučių tarpe pelnė tris įvarčius.

51 minutę kamuolį gavęs Ishakas Belfodilis atliko puikų reidą ir užbaigė jį šaltakraujiškai išpildytu įvarčiu.

Vos už 6 minučių šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį įspūdingu stiliumi. Reto grožio šūviu iš toli pasižymėjo Marco Richteris.

Tas pats, Marco Richteris 69 minutę pasižymėjo ir dar kartą. Prie atšokusio kamuolio priskubęs vokietis galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1.

Dortmundo ekipai pavyko sušvelninti rezultatą. 83 minutę smūgiu galvą pasižymėjo po keitimo pasirodęs Steffenas Tigges.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad „Borrusia“ ekipą nuo pirmoje vietoje esančio „Bayern“ skiria 9 taškai. Atsižvelgiant į tai kokioje puikioje formoje yra Bavarijos futbolininkai, misija panaikinti šį deficitą yra itin sudėtinga.